Osiedle Brylantowe


Witamy na stronie naszej najnowszej inwestycji- Osiedle Brylantowe ulokowane w Dobrzykowicach przy ul. Brylantowej i Szafirowej. Jest to kameralne osiedle składających się z czterech budynków o wysokim standardzie, usytuowane w wyśmienicie skomunikowanej lokalizacji.Wszystkie trzykondygnacyjne budynki będą posiadały nowoczesne windy, duże szklane balkony. Całość usytuowana będzie na zamkniętym osiedlu wśród dużej zieleni i placu zabaw. Na terenie osiedla będą się znajdowały lokale usługowe, gastronomiczne, przychodnia lekarska oraz apteka.

Dla każdego mieszkanie przypisane będzie miejsce parkingowe ogólnodostępne plus dodatkowo będziemy proponować również zakup prywatnych miejsc parkingowych oraz komórek lokatorskich.


parallax background
 
icon-play@2x

Osiedle
Brylantowe

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji budynków A i B


Nasze osiedle posiada świetną lokalizację w bliskości Wrocławia do centrum jest około 15 km. W okolicy naszego osiedla, około 150 metrów, znajduje się przystanek autobusowy, w Dobrzykowicach jest duża nowa szkoła, budowany przystanek PKP oraz sklepy Carrefour i Biedronka.


Zapraszamy na oględziny do naszego biura sprzedaży na terenie budowy, jesteśmy dyspozycyjni od poniedziałku do soboty. Można zapoznać się z planami poszczególnych mieszkań a także przespacerować się po terenie budowy we wszystkich mieszkaniach.Osiedle_Brylantowe_wid 1

Wybierz swoje mieszkanie

Rozpoczeliśmy sprzedaż lokali w budynkach C i D. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą dostępnych mieszkań.


Wybierz mieszkanie

W mieszkaniach dostępne są media:


Prąd
Gaz*

Podlicznik w mieszkaniu

Kanalizacja
Woda
Sieci teleinformatyczne

Bezpieczeństwo
przede wszystkim  • Każdy budynek objęty jest pięcioletnią rękojmią i dwuletnią gwarancją.
  • Na każdy etap prac wystawiona jest faktura VAT, kupujący zwolniony jest z opłat PCC
  • Sprzedajemy nasze nieruchomości bez udziału firm pośredniczących

Stan deweloperski podwyższony zawiera:Przykładowe rzuty mieszkań: