Osiedle Brylantowe


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą inwestycją w naszej ofercie- Osiedlem Brylantowym. Jest to kameralne osiedle składających się z dwóch budynków- łącznie 75 mieszkań o powierzchni od 26,6 m2 do 69 m2.


Oddanie mieszkań w stanie deweloperskim planowane jest na III - IV kwartał 2020.
Możliwość zakupu bez wkładu własnego i dla obcokrajowców bez zgody Ministerstwa.

Oba trzykondygnacyjne budynki będą posiadały nowoczesne windy, duże szklane balkony. Całość usytuowana będzie na zamkniętym osiedlu wśród dużej zieleni i placu zabaw. Mieszkania będą bez czynszowe.

Dla każdego mieszkanie przypisane będzie miejsce parkingowe ogólnodostępne plus dodatkowo będziemy proponować również zakup prywatnych miejsc parkingowych oraz komórek lokatorskich.


Slide Slide Slide Slide Slide

Zapraszamy na oględziny do naszego biura sprzedaży na terenie budowy, jesteśmy dyspozycyjni od poniedziałku do soboty. Można zapoznać się z planami poszczególnych mieszkań a także przespacerować się po terenie budowy we wszystkich mieszkaniach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą inwestycją w naszej ofercie- Osiedlem Brylantowym w Dobrzykowicach przy ul. Brylantowej i Szafirowej


W okolicy naszego osiedla około 150 metrów znajduje się przystanek autobusowy, w Dobrzykowicach duża nowa szkoła, budowany przystanek PKP oraz sklepy Carrefour i Biedronka. Nasze osiedle posiada świetną lokalizację w bliskości Wrocławia do centrum jest około 15 km do rogatej jedynie 3 km.Do domu dostępne są następujące media:


Prąd
Gaz*

Podlicznik w mieszkaniu

Kanalizacja
Woda
Sieci teleinformatyczne

Bezpieczeństwo
przede wszystkim  • Każdy budynek objęty jest pięcioletnią rękojmią i dwuletnią gwarancją.
  • Na każdy etap prac wystawiona jest faktura VAT, kupujący zwolniony jest z opłat PCC
  • Sprzedajemy nasze nieruchomości bez udziału firm pośredniczących

Stan deweloperski podwyższony zawiera: